Jak získám peníze

Nechcete uvádět, k jakému účelu vypůjčené peníze využijete? Požádejte o rychlou půjčku v hodnotě od 3 000 Kč do 150 000 Kč u naši společnosti. Jestliže si vezmete online půjčku u nás, nemusíte udávat žádné důvody ani dokládat účtenky, faktury apod. Vypůjčení peněz Vám maximálně usadníme, proto na nic nečekejte a pošlete svou online žádost. O půjčku můžete požádat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu! 

Pošlete online žádost

Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku online. Jakmile projdete našim předschválením přijde na registrovaný telefon SMS zpráva s kódem, který vložíte do příslušného pole (prosíme o striktní dodržení malých/ velkých písmen a číslic přesně dle kódu ze SMS). Následně Vás budeme informovat, zda jsme Vaši půjčku schválili nebo zamítli. Žádosti o půjčky zpracováváme během pracovního dne od 9 do 19 hod. V případě, že máte zájem o vyšší půjčku než 4 000 Kč, nezapomeňte tuto skutečnost uvést do online formuláře. Bude Vás kontaktovat naše call centrum.

Bezúčelová rychlá půjčka online

  • Rychlá Půjčka je bezúčelová, tedy na cokoliv co potřebujete.

  • Bez ručitele - přidělení rychlé půjčky probíhá online. Nemusíte shánět ručitele nebo jiné záruky.

  • Rychlost - žádost se provádí jednoduše přes internet. Vyřízení je díky tomu velmi rychlý proces a umožňuje získání peněz již za několik minut po schválení žádosti.

  • Půjčujeme od 3 000 Kč do 150 000 Kč.

  • Vyšší či opakované rychlé půjčky zákazník splácí v týdenním režimu předem stanovené splátky přímo obchodnímu zástupci.

  • První Půjčka ZDARMA - nabídka je platná pouze pro nové klienty a vztahuje se na 1. půjčku do 4 000 Kč.

Máte dotazy? Kontaktujte nás.